שמאי רכב ורכוש - מומחה לבית המשפט - שמאי נזקי עובש ורטיבות
 
 
 
 
  לפרטים וייעוץ מקצועי :  
     
   
     
 
 
  תפריט ניווט:  
  הצטרפו לניוזלטר שלנו :  
 
 

 
 
 
 
  שפות האתר - Translation:  
 
 
 
  שמאי נזקי עובש ורטיבות  
דף הבית >> Main >> שמאי נזקי עובש ורטיבות
     
  עובש הינו שם כללי לפטריות, המכסות משטחים שונים באמצעות קרום אוורירי ודביק שהן יוצרות. מעבר למראה הבלתי חינני בעליל שיוצרות הפטריות, הנזק החמור יותר שהן מסבות הוא בריאותי. במידה ומדובר באוכלוסייה בעלת מערכת חיסונית חלשה, או עם בעיות במערכת הנשימה, העובש יזיק לה יותר. השפעת העובש מתבטאת בתחילה בכאבי ראש מלווים בעייפות, סחרחורות וחוסר תיאבון, בהמשך אף בגירוי בדרכי הנשימה, ובמקרים חמורים יותר הוא עלול אף להוביל למוות, חלילה. 
 
 
  מהם הגורמים להיווצרות נזקי מים?
אחד הגורמים לנזקי מים הם כשלים ורשלנות בעת הבניה. משמעות הדברים היא שבמהלך הבנייה, פעולות כמו: איטום קירות ותקרה, חיבור צינורות המים, התבצעו בצורה בלתי מקצועית או שנעשו תוך שימוש בחומרים בלתי איכותיים. כתוצאה מכך תיתכן למשל בחורף חדירה של מי גשמים לבית. נזקי מים עלולים להיווצר גם בזמן שיפוצים כתוצאה מפגיעה בצנרת המים או במערכת האינסטלציה.
במידה ונוצרו במקומות אלו חורים או סדקים, הדבר יוביל לנזקי מים, כגון: רטיבות ונזילות מהשכנים המתגוררים מעלינו. נזקי מים נוצרים גם כתוצאה מפגעי הזמן.

כלומר, בעקבות הזמן נוצר בלאי בכל מערכת צינורות המים. הדבר מתבטא בחלודה, סדקים, התפוצצות של צינורות ועוד, מה שמצריך בסופו של דבר התערבות של שמאי נזקי מים. במידה ואין ניקוז תקין של המים והשיפועים המתאימים בגג המבנה, או שקיימת סתימה במרזב, התוצאה השירה תהיה בעיות רטיבות ונזקי מים נוספים. חשוב להבין כי בעיית רטיבות בגג המבנה כעבור זמן גורמת לנזקים לגופי תיאורה, כבלי חשמל ולהרקבת ארונות גבוהים המגיעים לתקרה.
 
כיצד להתמודד עם נזקי מים?
במידה והנכם מבחינים בסימנים המצביעים על נזקי מים, עליכם להזמין שמאי המתמחה בנזקי מים. השמאי יערוך בדיקה לאיתור מקור הבעיה. ברשותו של שמאי נזקי מים מקצועי מיטב הכלים החדשניים לאיתור נזילות מים או כל נזק אחר הקשור למים. לאחר הבדיקה יוכל השמאי להעריך את הנכס על סמך התפתחות הנזק ותוצאותיו. לאחר שתקבלו חוות דעת מקצועית משמאי נזקי מים, תוכלו להיעזר בה מול הגורמים השונים שמתנהלת מולם התביעה על הנזקים, כגון: חברת הביטוח, קבלן הבניין, ועוד. 

 
 
     
   
     
     
 
     
  היכנסו לאתרי הבית שלנו  או התקשרו  אלינו  עכשיו    054-6800905

http://www.car-10.com   או   http://www.car-10.co.il


כל האמור באתר זה אינו בא כתחליף לקבלת ייעוץ משפטי והוא מהווה מידע כללי בלבד, האתר\המשרד אינו אחראי כלל לכל תוצאה או פעולה עקב שימוש במידע המופיע באתר חיים שריקי שמאות רכב ורכוש..
 
  כל הזכויות שמורות 2003 © חיים שריקי שמאי רכוש  
לייבסיטי - בניית אתרים